عکس بچه دار شدن شکیرا و پیکه

خواننده مشهور و محبوب شکیرا و همسر فوتبالیستش ژرارد پیکه علاوه بر پایان دادن به شایعه سازی اضافه شدن فرزندی به خانواده را جشن گرفتند.

عکس بچه دار شدن شکیرا

شایعه بچه دار شدن شکیرا و پیکه به واقعیت پیوست + عکس

“شکیرا” و “ژرارد پیکه” همسر فوتبالیست و مشهورش اوایل این هفته بالاخره بعد از ماه ها شایعه سازی پیرامون بارداری اش این مسئله را تایید کرده و رسما به این شایعه سازی ها پایان دادند و اعلام کردند در انتظار اضافه شدن یک میهمان کوچک به جمعشان هستند.

این خواننده ۳۵ ساله به همراه همسرش برای این که این شادی بزرگ را جشن بگیرند به یکی از مجلل ترین رستورانهای بارسلون رفته و بعد از آن به سینما رفتند. اگرچه پیکه ۲۵ ساله است و حدود ۱۰ سال از همسرش کوچکتر است اما از اینکه بچه دار شده اند به شدت خوشحال است.خبر  بچه دار شدن شکیرا به شایعه ها پایان داد .

شایعه بچه دار شدن شکیرا و پیکه به واقعیت پیوست + عکس

شکیرا در وب سایت شخصی اش به هوادارنش گفته است از اینکه مادر شده است بسیار خوشحال است و روزهای خوبی را تجربه میکند او گفته قصد دارد همه برنامه هایش را تا به دنیا آمدن فرزندش قطع کند و به همین دلیل برنامه های او برای سفر به امریکا و اجرای برنامه زنده که برای ماه آینده تنظیم شده بود لغو شده است.هنوز جزییات بارداری وی و اینکه این نوزاد کی به دنیا خواهد آمد مشخص نیست.

شکیرا و ژرارد پیکه همسر فوتبالیست و مشهورش اوایل این هفته بالاخره بعد از ماه ها شایعه سازی پیرامون بارداری اش این مسئله را تایید کرده و رسما اعلام کردند در انتظار اضافه شدن یک میهمان کوچک به جمعشان هستند.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  • نوشته: Alin
  • تاریخ: ۵ مهر ۱۳۹۱
  • بدون نظر