عکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشو

عکس گلگسی سامسونگ با صفحه لمسی تاشو

عکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشو
گفته می شود که سامسونگ به صورت مخفیانه یک نسخه جدید از تلفن هوشمند گلکسی را آماده می کند که دارای یک صفحه نمایش کاملا تاشو است که به واقع غیرقابل شکستن تلقی می شود.

این پروژه “پروژه J” کدگذاری شده است و براساس پیش بینی تحلیلگران و وبلاگ نویسان بخش فناوری تا آوریل سال آتی میلادی معرفی خواهد شد.
کارشناسان اعتقاد دارند که درحال حاضر تلفنهای هوشمند شباهتهای بسیاری به هم دارند و این شباهتها با معرفی مدلهای جدید بیشترو بیشتر می شوند، ارائه یک صفحه غیرقابل شکستن می تواند یک نقطه عطف برای فروش این تلفنها در بازار باشد، بازاری که درحال حاضر توسط تلفنهای هوشمند آپل و سامسونگ احاطه شده است.

براساس گزارشهای منتشر شده این پروژه روی تلفن هوشمندی به نام گلکسی S چهار (Galaxy S IV) اجرا می شود.

انتظار می رود که صفحه نمایش این تلفن جدید بزرگتر و بهتر باشد، گفته شده است که این تلفن از قدرت پردازش چهار هسته ای برخوردار بوده، دوربین ۱۳ مگاپیکسلی دارد و کیفیت تصاویر آن به ۴۴۱ پیکسل در هر اینچ (ppi) می رسد. کیفیتی که در مقایسه با ۳۰۶ پیکسل در هر اینچ (ppi) گلکسی S3 و ۳۲۶ پیکسل در هر اینچ (ppi) آی فن ۵ بسیار بیشتر است.

عکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشو

نیکولاس گادویس تحلیلگر یو بی اس اظهار داشت: در مقایسه با اینکه سامسونگ مدل تلفن هوشمند گلکسی S3 خود را امسال در ماه می روانه بازار کرد؛ با نگاه به نیمه اول سال ۲۰۱۳، می توان دریافت که احتمالاً این بار شتاب سامسونگ در ارائه تلفن گلکسی S4 بیشتر می شود.

عکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشو

وی افزود: ما اعتقاد داریم که آمادگیها برای تولید تلفنهایی با صفحات نمایش ارتجاعی و غیرقابل شکستن ادامه دارد. از این رو می توان در انتظار این مدل در نیمه اول سال میلادی آتی بود.

عکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشو

سامسونگ یکی از حامیان اصلی صفحات نمایش او ال ایی دی (OLED) است و درحال حاضر این صفحات را به شکل غیرقابل شکستن مورد استفاده قرارمی دهد، به طوری که شیشه سطح آن را با مواد پلاستیکی تعویض می کند. از این پس دستگاه های قابل حمل می توانند با صفحات غیرقابل شکستن ارائه کرد.

این فناوری می تواند قواعد بازی را به نفع سامسونگ تغییر دهد چرا که تاکنون از این شرکت به عنوان یکی از پیروان سریع فناوریها و طراحی های دیگران یاد شده است.

پنجشنبه هفته گذشته (۱۶ آذر) سامسونگ بار دیگر در دادگاهی در آمریکا در مقابل اپل قرار گرفت تا مشخص شود که آیا این شرکت برخی از اختراعات ثبت شده رقیب خود را کپی برداری کرده است یا خیر. این شرکت همچنین قرار است برپایه حکم ماه آگوست توسط قضات، یک میلیارد دلار به اپل پرداخت کند.

درحال حاضر سامسونگ به عنوان تغییر این حکم است و اپل می خواهد علاوه بر افزایش میزان غرامت، فروش تلفنهای سامسونگ را در ایالات متحده ممنوع کند.

 

عکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشوعکس های گوشی گالاکسی جدید سامسونگ با صفحه لمسی تاشو

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  • نوشته: abanboy
  • تاریخ: ۲۱ آذر ۱۳۹۱
  • بدون نظر